[ Kliknutím zavrieť ]
Odoslanie správy.

OK
Rýchla správa
[ x ]
ODOSLAŤ RÝCHLU SPRÁVU

x

Chyba
[ x ]

x

Potvrdenie
[ x ]
info@esmiti.sk
   |   
+421 54 321 44 44
👤
PRIHLÁSIŤ SA
Máte záujem o internet a TV?    
VYTVORTE OBJEDNÁVKU
SLUŽBY

Spoločnosť esmiti s.r.o. poskytuje internetové služby prostredníctvom novovybudovaných OPTICKÝCH SIETI NOVEJ GENERÁCIE (pasívnych optických sieti - PON) budovaných po NN infraštruktúre Východoslovenskej distribučnej, a.s. pre poskytovanie služieb vysokorýchlostného optického Internetu a IP televízie, ktoré kvalitatívne prevyšuje všetky dostupné pripojenia do Internetu, aké sú v obciach súčasne poskytované inými internetovými poskytovateľmi.

 

Internet

 

Optické siete sú budované pre domové optické prípojky o rýchlosti 1 Gbps (1 gigabit) s výhľadom do budúcna až 10 Gbps.

Počas výstavby je možné získať zriadenie domovej optickej prípojky za akciovú cenu, ktorá je niekoľkonásobne nižšia ako bude cena prípojky po skončení akcie.

Záujemcovia môžu zasielať svoje objednávky prostredníctvom online formulára na webovej stránke www.esmiti.sk, kde získajú aj informácie o cenách poskytovaných služieb. Po vyplnení online objednávkového formulára, budú záujemcovia telefonicky kontaktovaní o termíne realizácie domovej optickej prípojky.

 

IP televízia

Spoločnosť esmiti s.r.o. poskytuje IP televíziu prostredníctvom služby Kabelko. Sledovanie televízie je možné cez Set top Box, ku ktorému je pripojený televízny prijímač HDMI káblom alebo ako OTT služba (televízne vysielanie cez internet).

OTT služba je dostupná cez Smart TV, WEB, Android, Apple, XBOX zariadenia. Aplikácie sú dostupné cez oficiálne služby jednotlivých platforiem. Sú podporované najviac 4 zariadenia pre jednu službu (BOX + OTT služby).

 

 

Optické siete

Spoločnosť esmiti s.r.o. v spolupráci so spoločnosťou Východoslovenská distribučná, a.s. v súčasnosti budujú v obciach regiónu Bardejov OPTICKÉ SIETE NOVEJ GENERÁCIE (pasívne optické siete - PON) pre poskytovanie služieb vysokorýchlostného optického Internetu a IP televízie, ktorá kvalitatívne prevyšuje všetky dostupné pripojenia do Internetu, aké sú v obciach súčasne poskytované. Mapu pokrytia optický internetom si môžete pozrieť na odkaze Aktualizovaná mapa pokrytia optickým internetom.

Sieť je budovaná pre domové optické prípojky o rýchlosti 1 Gbps (1 gigabit) s výhľadom do budúcna až 10 Gbps.

Počas výstavby je možné získať zriadenie domovej optickej prípojky za akciovú cenu, ktorá je niekoľkonásobne nižšia ako bude cena prípojky po skončení akcie.

SMART monitoring

Služba SMART monitoring je softvérová nadstavba, ktorá zahŕňa rôzne v praxi už nasadené inteligentné riešenia z našej vývojovej rady alebo integrovaných zariadení tretích strán a ktoré v budúcnosti budú doplňané podľa požiadaviek trhu o ďalšie inteligentné riešenia s informáciami o zariadeniach, o dátach z jednotlivých zariadení s možnosťou vytvárania rôznych štatistík a filtrovania podľa rôznych požiadaviek a pod.

Projekt spolufinancovaný európskou úniou

 

 

 Spoločnosť esmiti s.r.o.
Slovenská 1
085 01 Bardejov
Pobočka
Dlhý rad 17
085 01 Bardejov
Tel.: +421 54 321 44 44
e-mail: info@esmiti.sk
© 2023 Spoločnosť esmiti s.r.o. | Všetky práva vyhradená. | vyrobil: mart-in

Projekt spolufinancovaný európskou úniou