Internet

Spoločnosť esmiti s.r.o. poskytuje internetové služby prostredníctvom novovybudovaných OPTICKÝCH SIETI NOVEJ GENERÁCIE (pasívnych optických sieti - PON) budovaných po NN infraštruktúre Východoslovenskej distribučnej, a.s. pre poskytovanie služieb vysokorýchlostného optického Internetu a IP televízie, ktoré kvalitatívne prevyšuje všetky dostupné pripojenia do Internetu, aké sú v obciach súčasne poskytované inými internetovými poskytovateľmi.

Optické siete sú budované pre domové optické prípojky o rýchlosti 1 Gbps (1 gigabit) s výhľadom do budúcna až 10 Gbps.

Počas výstavby je možné získať zriadenie domovej optickej prípojky za akciovú cenu, ktorá je niekoľkonásobne nižšia ako bude cena prípojky po skončení akcie.

Záujemcovia môžu zasielať svoje objednávky prostredníctvom online formulára na webovej stránke www.esmiti.sk, kde získajú aj informácie o cenách poskytovaných služieb. Po vyplnení online objednávkového formulára, budú záujemcovia telefonicky kontaktovaní o termíne realizácie domovej optickej prípojky.

IP televízia

Spoločnosť esmiti s.r.o. poskytuje IP televíziu prostredníctvom služby Kabelko. Sledovanie televízie je možné cez Set top Box, ku ktorému je pripojený televízny prijímač HDMI káblom alebo ako OTT služba (televízne vysielanie cez internet).

OTT služba je dostupná cez Smart TV, WEB, Android, Apple, XBOX zariadenia. Aplikácie sú dostupné cez oficiálne služby jednotlivých platforiem. Sú podporované najviac 4 zariadenia pre jednu službu (BOX + OTT služby).

Kabelko - basic

Základný balík 40 TV programov pre celú rodinnu

IP telvíziu môžete mať doma už do 7 dní

© 2020 | esmiti s.r.o. | Všetky práva vyhradené | Projekt spolufinancovaný európskou úniou